Whatsapp: 0(507) 644 33 43

"Bugün, Yarın, Daima İSTEK"

  • BİRİMLERİMİZ

İSTEK Osmaniye Okullarında öğrenme ortamları, öğrencilerimizin eğitim ve öğretim ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Öğrenme ortamı olarak ele alınan tüm mekânlar; derslikler, laboratuvarlar, spor kompleksi ve ortak yaşam alanları kullanışlılık esasına göre tasarlanmıştır.

  • Sanat Sokağı

Okulumuzda öğrencilerin kullanımına açık Sanat Sokağı alanımızda, görsel sanatlar atölyeleri, müzik atölyesi, drama , satranç atölyelerinde her bir öğrenci, öğretmenleriyle atölyelerinde uygun ve yeterli fiziki imkânlar içerisinde grup çalışmalarımız dışında neredeyse bireysel olarak öğretmenleriyle çalışmalar yapmaktadır. Odalarımız, müzik odası, görsel sanatlar odası, ve drama/tiyatro çalışmalarının yapıldığı atölye ve konferans salonu ile sanat eğitimi yapılmaktadır.

Her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleştirildiği profesyonel teknik donanımlı konferans salonumuz toplam 320 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sınıf, veli, öğretmen ve okul yönetim kurulu toplantıları yapılır. Eğitim öğretimdeki planlamalar belirlenerek kararlar alınır.

Right Menu Icon